Пристрій новий, технічно справний. Незначні косметичні дефекти: дрібні подряпини та потертості на глянцевому пластику, а також на платформі та штовхачі. Комплектація повна. Упаковка пошкоджена. Гарантія: 24 міс. Артикул: SKS11120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 20 мм |
| Регулятор товщини нарізки | ступінчастий |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Основний матеріал | Сталь нержавіюча |
| Вага нетто | 3.17 |
| Вага брутто | 4.05 |
| Країна бренда | Німеччина |
| Тип товару | Дискова ламтерізка |
| Напруга, В | 230 |
| Конструкція | Цілісна |
| Комплектується з | Тримач для продуктів, піддон для нарізування, гладкий ніж |
| Тип | Напівавтоматична |
| Захист для пальців | Так |
| Потужність, Вт | 45-170 |
| Діапазон товщини нарізки | 0-20 мм |
| Тип леза | Гладке, Зубчасте |
| Діаметр диска, см | 17 |
| Імпульсний режим | Немає |
| Блокування випадкового увімкнення | Немає |
| Піддон для нарізування | Так |
| Колір основний | Сірий |
| Заточення ножа | Немає |
| Країна походження | Німеччина |
| Кут нахилу корпусу | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴











