Прилад новий. Пошкодження: зверху скол фарби на панелі. Комплект: немає термощупу, немає інструкції з монтажу та експлуатації, немає монтажного набору. Відсутня упаковка. Гарантія: 12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuppersbusch |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Приготування на пару | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 4 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 567 мм |
| Вага | 39.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Основний матеріал | Метал |
| Вага брутто | 40.5 |
| Країна бренда | Німеччина |
| Колір основний | Чорний |
| Країна походження | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 154,25 ₴







