Прилад новий. Подряпини та потертості корпуса, дверцят та панелі управління. Пошкоджена упаковка. Рекомендуємо дивитися фото. Гарантія: 12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuppersbusch |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Кількість режимів приготування | 14 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 4 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 537 мм |
| Вага | 35 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Основний матеріал | Метал |
| Вага нетто | 34.20 |
| Вага брутто | 38.00 |
| Країна бренда | Німеччина |
| Колір основний | Сірий |
| Країна походження | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴









