Новий. Електричний слайсер складний GRAEF – після фотосесії. Пристрій у відмінному технічному стані, використовувався лише для фотозйомки. Має незначні подряпини на каретці, що не впливають на функціональність. Повна комплектація. Упаковка в хорошому стані. Гарантія: 24 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулятор товщини нарізки | ступінчастий |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Основний матеріал | Сталь нержавіюча |
| Ширина | 23.40 |
| Вага нетто | 3.35 |
| Висота | 18.20 |
| Вага брутто | 4.20 |
| Країна бренда | Німеччина |
| Довжина: | 34.50 |
| Тип товару | Дискова ламтерізка |
| Напруга, В | 230 |
| Конструкція | Складана |
| Комплектується з | Тримач для продуктів |
| Захист для пальців | Так |
| Потужність, Вт | 170 |
| Діапазон товщини нарізки | 1-15 мм |
| Тип леза | Гладке |
| Додаткові особливості ТТХ | Механізм підмотування кабелю, блокування в складеному вигляді, блокування каретки. |
| Діаметр диска, см | 17 |
| Імпульсний режим | Так |
| Блокування випадкового увімкнення | Так |
| Колір основний | Сірий |
| Країна походження | Німеччина |
| Колір від виробника | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴










