Новий. Пристрій технічно справний з незначними недоліками: потертості на платформі з правого боку, дрібні подряпини на пластику з торцевої сторони, а також подряпина на сірому пластику зверху та з торця. Пошкоджена упаковка. Гарантія: 6 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Максимальна товщина скибочки | 23 мм |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулятор товщини нарізки | ступінчастий |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Основний матеріал | Сталь нержавіюча |
| Вага брутто | 3.34 |
| Країна бренда | Німеччина |
| Тип товару | Дискова ламтерізка |
| Напруга, В | 220 |
| Конструкція | Цілісна |
| Комплектується з | Тримач для продуктів |
| Захист для пальців | Так |
| Потужність, Вт | 170 |
| Діапазон товщини нарізки | 0,5-23мм |
| Тип леза | Зубчасте |
| Діаметр диска, см | 17 |
| Імпульсний режим | Немає |
| Блокування випадкового увімкнення | Немає |
| Піддон для нарізування | Немає |
| Колір основний | Сірий |
| Заточення ножа | Немає |
| Країна походження | Німеччина |
| Колір від виробника | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴











