Стан: новий. Подряпини та потертості по всій основі та опорній ніжці. Подряпини з фронтального боку на регуляторі товщини нарізки і потертості на регуляторі товщини нарізки. Подряпини і потертості зі зворотного боку стопорної пластини. Подряпини і потертості на столику (каретці) і тримачі продуктів. Скол на столику з фронтального боку в лівій частині. Потертості на пластиковій таці. Некомплект: немає інструкції українською мовою. Гарантія: 24 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Максимальна товщина скибочки | 20 мм |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулятор товщини нарізки | ступінчастий |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.73 |
| Країна бренда | Німеччина |
| Конструкція | Цілісна |
| Габарити | Розміри в пакованні (ВхШхГ), см34,5х25,5х26 |
| Комплектується з | Тримач для продуктів, піддон для нарізування |
| Захист для пальців | Так |
| Потужність, Вт | 45-170 |
| Діапазон товщини нарізки | 0-20 мм |
| Тип леза | Гладке |
| Діаметр диска, см | 17 |
| Імпульсний режим | Немає |
| Блокування випадкового увімкнення | Немає |
| Піддон для нарізування | Так |
| Колір основний | Сірий |
| Заточення ножа | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴










