Стан: новий. Подряпини і потертості по всьому моторному блоку і корпусу, також на ніжках, столику (каретці) і тримачі продуктів. Потертості на регуляторі товщини нарізки. Подряпини і потертості на одному з кутів лотку. Некомплект: немає інструкції українською мовою. Пошкоджена упаковка. Гарантія: 24 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 20 мм |
| Регулятор товщини нарізки | ступінчастий |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага нетто | 2.30 |
| Вага брутто | 3.43 |
| Країна бренда | Німеччина |
| Конструкція | Цілісна |
| Комплектується з | Тримач для продуктів, піддон для нарізування |
| Захист для пальців | Так |
| Діапазон товщини нарізки | 1-20 мм |
| Тип леза | Зубчасте |
| Діаметр диска, см | 17 |
| Імпульсний режим | Немає |
| Блокування випадкового увімкнення | Немає |
| Піддон для нарізування | Так |
| Колір основний | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴











